KURUMSAL
Lojistik ve Depolamada Çözüm Ortağınız...

Teknolojinin hızla geliştiği ve hizmet anlayışının değiştiği günümüz koşullarında iç ve dış ticaret firmaları lojistik depolama alanda dış kaynak (outsourcing ) hizmeti almaya başlayarak başta personel ve iletişim olmak üzere bir çok maliyetlerini azaltmış, ana faaliyet alanlarında yoğunlaşarak sektörlerinde daha fazla rekabet etme gücü elde etmişlerdir.

Firmamız lojistik depolama alanında kesintisiz çalışma anlayışı ile müşterimizin müşterilerine kadar ulaşmayı hedefleyen yurtiçi, depolama alanında müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak için müşteri odaklı çalışan takipçi ve nitelikli, sorumluluk sahibi uzman personelleri ile hizmet vermektedir.

Firmamız 5000 m2 kapalı alan, 1300 m2 açık alan , -4'den +18'e soğuk depo kapasitesine sahiptir.

Güvenli

Çuvalcıoğlu Lojistik Tecrübeli personel kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için sürekli yenilikleri takip etmektedir.Geçen seneler içerisinde lojistik ve depolama  rahat şekilde yapılması için kapasitesini en üst seviyede tutmuştur.
Depoladığımız tüm yükler sigorta kapsamındadır.

Hızlı

Çuvalcıoğlu Lojistik ve Depolama stratejisi; müşterilerimizin öngördüğü toplam tedarik sürelerine göre istenilen ürünü, istenilen yerde, istenilen zamanda teslim etmek üzerine kuruludur.

Ekonomik

Depolama sektöründe 5 yıldır faliyet gösteren firmamız, müşterilerine en uygun fiyatı sunarak müşteri memnuniyetini artırmayı hedef seçmiştir.

Güvenli

Hızlı

Ekonomik

Tüm Telif Hakları Çuvalcıoğlu Lojistik'e aittir.Copyright 2019®

tasarım merkezi

T10235B18S1

Müşteri Destek Ekibimiz Sorularınızı Yanıtlamak İçin Burada.
Merhaba ; Nasıl Yardımcı Olabilirim ?