Lojistik ve Depolamada
Çözüm Ortağınız

Çuvalcıoğlu müşterilerinin genel ve özel depolama ihtiyaçlarını her alanda karşılayacak toplam 6300m2 -4'den +18'e 150 paletlik komple lojistik depolama hizmetleri sunmaktadır.

Ulusal bir şirket olarak serbets depolama sektöründe sınırları aşan, tercih edilen bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Çuvalcıoğlu Lojistik ve Depolama , Müşterilerinin ana faaliyet alanına odaklanmasını sağlayarak birlikte büyümek amacıyla hızlı ve ekonomik hizmet sunmaktadır.

Güvenli ve Emin olarak
Hedefinize %100 ulaştırırız

Çuvalcıoğlu Lojistik ve Depolama Tecrübeli personel kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için sürekli yenilikleri takip etmektedir.Geçen seneler içerisinde depolanmanın rahat şekilde yapılması için depo alanlarını özel teknolojik donanımlarla dizayn etmiştir. Depoladığımız tüm yükler sigorta kapsamındadır, özel veya yüksek gönderi,degerli sevkiyatlar için ek sigorta poliçesi düzenlenmektedir.

bizi daha yakından tanıyın

Misyonumuz

Awesome Image

Daima "En İyiye"

Ödünsüz kalite anlayışı ile rotasını ‘en iyiye’ yöneltmiş bir lojistik ve depolama firması olarak, müşterilerine güvenli hizmetler veren, çevreye ve yasalara saygılı, sürekli gelişen bir şirket olmak. Ülkemizde ve dünyada rekabet edebilen, sürdürülebilir mükemmellik ve farklılık yaratan üstün kaliteli hizmet anlayışı ile varlığını sürdürmek.

Vizyonumuz

Awesome Image

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Sürekli gelişimle beklentileri aşan kalitede hizmet üreterek müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini sağlayan, sürdürülebilir, büyüme potansiyeli olan bir kurum olmak. Farklılıklar yaratarak faaliyet gösterdiğimiz sektörde kalıcı üstünlükler sağlamak, ülkemizin gelişmesine katkı sağlayan güçlerin arasına katılmak.

Kurumsal

Awesome Image

Uzman Personel

Firmamız kapıdan kapıya teslim çalışma anlayışı ile müşterimizin müşterilerine kadar ulaşmayı hedefleyen yurtiçi, taşıma, depolama, sigorta, dahili nakliye, alanında müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak için müşteri odaklı çalışan takipçi ve nitelikli, sorumluluk sahibi uzman personelleri ile hizmet vermektedir.

Tüm Telif Hakları Çuvalcıoğlu Lojistik'e aittir.Copyright 2019®

tasarım merkezi

T10234B17S1

Müşteri Destek Ekibimiz Sorularınızı Yanıtlamak İçin Burada.
Merhaba ; Nasıl Yardımcı Olabilirim ?